Referencie

Čo možte očakávať od spolupráce so mnou. Prečítajte si, čo o mne vravia moji spokojní klienti.

25
Empty
júl 2016  /  Napísal(a) Ori  /  v Empty

Ref

Pred tým ako sme začali spolupracovať s Dušanom, grafické práce pre nás realizovala menšia bratislavská reklamná agentúra. V poslednej dobe sme ale s ich nápadmi a realizovanými projektmi neboli spokojní. Preto nám prišiel vhod nový pohľad na naše požiadavky. Prvý dojem je pre nás rozhodujúci. Ak nás neosloví práca na prvý krát, potom je to trápenie pre obe strany. Dušan na nás urobil dojem predovšetkým svojimi nápadmi a prácou odovzdanou na čas. Výsledkom našej spolupráce sú naši spokojní zákazníci, čo je pre nás prvoradé. Preto naša spolupráca naďalej trvá. Jeho služby odporúčam všetkým ktorí ocenia profesionálny prístup a ktorým záleží na spokojnosti svojich zákazníkov. Čo v konečnom dôsledku vedie k zvýšeniu predaja.


Vladimír Hatok, obchodný riaditeľ,

Minerálne vody, Prešov a.s.

Dušana sme oslovili na základe referencií. Potrebovali sme pre naše mini karavany profesionálne spracované fotografie ktoré navodia tú správnu atmosféru užívať si slobodu kempovania. Postupne nám nafotil všetky fotografie celej produktovej rady a výsledok bol nad naše očakávania. Okrem toho sme ocenili aj otvorený prístup a flexibilitu či už počas fotenia, alebo v post produkčnej fáze. Pomohol nám dostať naše minikaravany na vyššiu marketingovú úroveň a kvalitná fotografia je toho neodmysliteľnou súčasťou.


Martin Dravecký, konateľ,

PROCAMP, s.r.o.

Ako marketingová manažérka som spolupracovala s mnohými grafikmi, grafickými štúdiami a reklamnými agentúrami. Štandardný problém – oneskorené dodanie vizuálov, komunikačné šumy, resp. nepochopenie mňa ako zákazníka, boli na dennom poriadku. To mi moju prácu komplikovalo a spomaľovalo. I to je dôvod prečo som s Dušanom veľmi spokojná. Často krát, je rýchlejší ako očakávam, presne vie, čo v rámci prípravy vizuálov potrebujem, komunikácia prebieha hladko. Viem, že sa môžem naňho spoľahnúť. Oceňujem tiež, že mi poskytne vlastný názor a kritický pohľad človeka – profesionála. Spoluprácu odporúčam každému, kto si uvedomuje, že čas je najdrahšou veličinou.


Mgr. Katarína Mikuláková, organizátor,

HARMÓNIA - Festival zdravia a krásy

Ref

RE BELLS

Predtým, ako sme sa spoznali s Dušanom sme mali štýlový produkt, ktorý dokázal v ľudoch vyvolať pozitívne emócie. Chýbali nám však fotky, ktoré by dokonale zachytili osobnosť produktu. Spolupráca s Dušanom bola bezproblémová a vzišli z nej krásne fotografie, ktoré oslovili nás aj širokú verejnosť. Sme nesmierne radi, že máme profesionálne fotografie, ktoré môžme hrdo používať v propagačných materiáloch. Na spolupráci s Dušanom si ceníme najmä profesionalitu, čas dodania a zmysel pre krásnu produktovú fotku. Dušana určite odporúčam každej firme, ktorá má ambíciu predávať produkty a myslí to vážne.


Ing. Vladimír Štec, konateľ, 

RE-BELLS®

REALFIT

Pred začatím spolupráce s Dušanom som pracoval s rôznymi grafikmi. So žiadnym som nebol na toľko spokojný, aby to bolo na dlhodobú spoluprácu, či už z dôvodu komplikovanej komunikácie, slabej tvorivosti alebo nedostatkom profesionality. Na prvý dojem ma Dušan zaujal svojou pripravenosťou a jasnou predstavou. Výsledok bol lepší ako som čakal, výborne fotky, grafika a zároveň bezproblémová spolupráca na doladení výsledného produktu. To bol v minulosti problém, keď som potreboval urobiť ešte nevyhnutné úpravy a vyladiť výsledný produkt už sa to naťahovalo a zbytočne zdržiavalo, u Dušana to bolo o profesionalite a správnom prístupe. Odporúčam angažovať Dušana každému, kto potrebuje kvalitne nafotené fotografie, prácu s grafikou a zároveň hľadá spoľahlivého človeka s nápadmi a tvorivým myslením, ktorý ma prehľad v súčasných trendoch.


Radoslav Cabúk, osobný tréner, výživový poradca,

REALFIT